Przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz, że ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie w celach anonimowych analiz i niestandardowych treści. Czytaj więcej

INNE OPROGRAMOWANIE

Doctor Forefront

Doctor Forefront to oprogramowanie do przesyłania wiadomości, które umożliwia firmom ujednolicenie oraz udostępnianie poczty e-mail, kontaktów, kalendarza i innych informacji w ramach tego samego interfejsu.

D.M. / Messaging Center

Ułatwia integrację multimediów i identyfikowalność informacji z klientami i dostawcami; tworzy DEM i newsletter, wysyła SMS-y. Jest zintegrowany ze Skype i umożliwia wysyłanie dokumentów za pomocą programu Word, zachowując pełny zapis korespondencji.

Więcej szczegółów

D.M. / Backup Agent

Backup Agent zabezpiecza dane firmowe, porządkuje je i pozwala na automatyzację tworzenia kopii zapasowych. Zaprojektowany, aby zmaksymalizować odporność na awarie infrastruktury firmowej, zapewnia zróżnicowanie kopii zapasowych w celu uzyskania pełnych wyników przedsiębiorstwa.

Doctor Broadcaster

Dedykowany światu twórców dubbingu i dialogów, Doctor Broadcaster odtwarza wideo z precyzją ruchu do pojedynczej klatki. Działa w pełnej kompatybilności z Microsoft Word, umożliwiając przeglądanie i edycję skryptów bezpośrednio z panelu podglądu.

Doctor Cartoon

Produkcja animacji w 2D i 3D: Doctor Cartoon nadzoruje wszystkie aspekty produkcji, archiwizację tła, katalogowanie postaci, rekwizytów, fotosów. Dzięki innowacyjnym funkcjom dynamicznego scenorysu i śledzenia produkcji, projekty i czas nagrywania są zawsze pod kontrolą.

Doctor Casting Director

Niezbędne narzędzie do kierowania castingami. Doctor Casting Director dysponuje bazą danych personelu zawierającą badania fizyczne, antropometryczne i inne. Casting Composer umożliwia dodawanie, wybieranie i przenoszenie sekwencji oraz drukowanie raportów z produkcji.

Doctor HomeTech

Stworzony do zastosowań związanych z automatyką i rozrywką domową. Następnie, Doctor HomeTech ewoluował do zarządzania złożoną infrastrukturą przemysłową, regulowaną przez kontrolę dostępu, czujniki i PLC. System może automatyzować platformy przemysłowe z wykorzystaniem i integracją skanerów, pasków magnetycznych, RFID czy systemów biometrycznych, koordynujących interakcję pomiędzy urządzeniami.

Doctor Environment

Projekt początkowo zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie logowania. Obecnie, Doctor Environment jest narzędziem dla programistów IT (SDK) i głównym składnikiem innego naszego oprogramowania. Dzięki innowacyjnym technikom działania, Doctor Environment wyprzedził powszechnie stosowane, obecnie już od ponad pięciu lat, metody uwierzytelniania użytkowników.

Kontakt

Istnieje wiele sposobów utrzymywania kontaktu z naszymi pracownikami.
Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek potrzeb technicznych lub handlowych.

True False Sagl
Via Cappellino Sora, 6
CH-6855 Stabio (Switzerland)
Telefono +41 91 697 55 10
info@truefalse.ch

True False Sp. z o.o.
Aleja Zwycięstwa 13A
80-219 Gdańsk (Poland)
Telefon +48 666 873 531
info@truefalse.pl

True False Sp. z o.o. - Aleja Zwycięstwa 13A - 80-219 Gdańsk (Poland)
Tel +48 666 873 531 - NIP 9571161451
Copyright © 2014-2024 True False Sp. z o.o. All rights reserved.